Obytné vestavby | Český výrobce | FULLVANS, s. r. o.

Volná místa

Přijďte k nám a ukažte co ve vás je!
Rádi vás přivítáme v Terešově, krásném klidném prostředí mimo ruch velkoměsta, v místě obklopeném přírodou.

Právě hledáme

Máte rádi technickou práci, jste tvůrčí a produktivní? Zajímala by vás skvělá práce v „mladé“ společnosti? V současné době hledá do svého týmu schopného a výkonného člověka.

Koho hledáme:

  • Jste výkonní?
  • Chcete být u zrodu „nových“ vozidel, jejich kompletace a chcete, aby byla vaše práce vidět?
  • Jste zodpovědná/ý, pracovitá/ý, precizní a máte smysl pro detail?

Odměnou za vaši práci bude:

  • Slušná výplata v termínu
  • Spousta zkušeností
  • Fajn kolektiv

Nástup možný ihned

Pošlete svůj životopis, napište, zavolejte a přijďte se k nám do „dílny“ podívat.

Těšíme se na vás!

  • Máte už dost neustálého dirigování za každou hloupost?
  • Chcete být u zrodu „nových“ vozidel, organizovat výrobu, kompletaci a chcete, aby byla vaše precizní práce vidět všude?
  • Jste zodpovědná/ý, organizačně schopná/ý a umíte řídit lidi?
  • Máte smysl pro detail?

Co vás čeká:

  • Budete mistrem vlastní dílny, pánem svého času.
  • Součástí vaší práce bude kontrola kvality, produktivity práce a rovněž zastanete funkci výstupního kontrolora/rky.
  • Seznámíte se a budete spolupracovat na materiálovém a skladovém hospodářství.
  • U nás zúročíte vaše zkušenosti s technickou prací.
  • Budeme po vás chtít odevzdanou zakázku ve stanovených termínech, kvalitně a dle předem daných normohodin pro výrobu.

  • Možnost seberealizace
  • Naše projevená důvěra

Pokud máte zájem a chuť podílet se na růstu naší firmy, máte teď šanci stát se její součástí a budete mít možnost ovlivnit její další rozvoj. Spolehlivost a bezchybnost vaší práce ovlivní i váš příjem.

Zašlete nám svůj strukturovaný CV, pokud můžete, přiložte reference přijďte se k nám podívat, popřípadě si můžete práci i vyzkoušet.

Chcete pro nás pracovat?